CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

14 Aralık 2014 - Şirket Yemeği

14 Aralık 2014 tarihinde İzmir’de açılan yeni şubemizin personelleriyle mevcut personelimizin tanışıp kaynaşmaları, iş hayatında birbirlerine verimli bir ortam sağlamaları ve genel olarak iş motivasyonunu sağlamak amacıyla şirket yemeği düzenlenmiştir.

11 Aralık 2014 - Eğitim Semineri

11 Aralık 2014 tarihinde, Ceylan Rulman personeline, rulman sektöründeki teknik gelişimleri aktarmak amacıyla bilgilendirme konferansı yapılmıştır. Ostim Park Otel’de yapılan konferansa 26 kişilik personel grubu katılmıştır.

Yapılan bilgilendirme amaçlı çalışmalar neticesinde personelimiz rulman sektöründeki teknik bilgilere hakim, üretim, pazarlama ve satış konularında daha sağlam temellere sahip hale gelmiştir.

Uluslararası 14. Rulman Endüstrisi Fuarı

2014 yılının Eylül ayında, 1990 yılından beri düzenlenen Çin Uluslararası Rulman Endüstrisi Fuarı’nın 14.’sü düzenlendi. Şirketimiz de, Uzakdoğu üreticilerinin ağırlıkta olduğu, sektöre katkı sağlayan birçok firmanın katıldığı bu fuarı yakından takip etmek ve sektördeki yeniliklere hakim olmak amacıyla fuara katılmıştır.

Fuarın genel olarak yöneldiği rulman ve rulman ekipmanlarına dair olan gelişmeler takip edilmiş ve bu izlenimler ışığında şirketin sektördeki yerini sağlamlaştırma adına çalışmalar yapılmıştır.

TOP